پرسش و پاسخ

مشاوره تخصصی برندها،شرکت ها و موسسات خصوصی در مازندران در زمینه های مشاوره تبلیغات ، مشاوره فروش و بازاریابی ، مشاوره کسب و کار ، مشاوره دیجیتال مارکتینگ و اینستاگرام ، مشاوره اداره کار ، مشاوره استارت آپ ، مشاوره مالیاتی

به دو روش می توانید عمل کنید ، یا سایت خریداری کنید و یک نیرو استخدام کنید و روی تولید محتوا و کلمات کلیدی تمرکز کنید یا می توانید سفارش خودتونو برای ما در سایت ثبت کنید و با یکسال پشتیبانی از طریق تولید محتوا ی همکاران ما در این سایت در یک بازه زمانی ۴ تا ۶ ماهه جایگاه خودتونو در گوگل تثبیت کنید .

برای تشخیص مدل بازاریابی باید سازمان فروش و نحوه ارائه برند و نحوه فروش رقبا و شناخت بازار و جامعه هدف بررسی دقیق و تحلیل بشه و مدل بازاریابی سازمان طراحی بشه.

اگر ساز و کار اندازه گیری برای تبلیغاتتون ایجاد نکرده اید اصلا تبلیغ نکنید.شما بازخوردی که از تبلیغات میلیونی بیلبورد ها قرار است دریافت کنید را نمیدانید.ولی با هزینه های کمتر در فضای مجازی چندین برابر بازخورد بیلبورد را داشته باشید و اندازه گیری کنید که چقدر و از چه طریقی بازخورد داشتید.

چون تولید محتوا باعث قانع کردن مشتری و همکاری با شما میشه و اگر چیز با ارزشی ارائه ندی چیزی به دانش اضافه نمیکنه.

باید اول زیرساخت فعالیت اینترنتی که همون سایت هست ایجاد کنید و بعد از بهینه سازی سئو و تولید محتوای حرفه ای ،کانال فروش آنلاین خودتونو به کانای فروش دیگه اضافه کنید.

سه دلیل عمده میتونه داشته باشه ، اول اینکه شاید فروشنده ها و مدیر فروش های خوب که واقعا مهارت فروشو یادگرفتن  سر کار باشن،دوم اینکه شاید بعلت عدم سیستم سازی در کسب و کار فضای پیشرفت و انگیزه براشئن در محل کار فراهم نباشه و سوم اینکه کارفرما فروشو سنتی بلده و نتونسته نظارت دقیقی روی مهارت های خود داشته باشه و اونارو به سمت فروش هدایت کنه .

مشکلات قرارداد نبستن با پرسنل کم نیستند.قرارداد نبستن با پرسنل میتونه قرارداد قبلی اونارو تبدیل به قرارداد دائم کنه و در صورت اخراج در خصوص بیمه هیچ نوشته ای از کارگر نمیتونه به شما کمک کنه چون طرف شما کارگر نیست بلکه تامین اجتماعیه .

بازدید زمانی خوب و تاثیر گذاره که هدفمند باشه یعنی براساس کلمات کلیدی حوزه فعالیتتون شناخت کلمات کلیدی و آنالیز اونها برای تولید محتوا خیلی مهمه.

Scroll to top
Call Now Button