۸ نکته برای خرید کفش و کتونی و صندل با هر قیمت

پخش عمده و خريد کفش و کتوني و صندل در شهرهاي مازندران از جمله بابل قائمشهر ساري آمل بابلسر با قيمت ارزان زنانه مردانه دخترانه بچگانه پسرانه

کفش فردین

آدرس : بابل

راهنمای خرید کفش به صورت عمده و یا تک فروش در شهرهای مازندران از جمله بابل ساری آمل بابلسر قائمشهر

خرید کفش مناسب یک سرمایه گذاری برای سلامت پا است. اما چگونه می توان مواردی را پیدا کرد که به درستی مناسب باشند و پشتیبانی کافی را ارائه دهند؟

از پاهای خود شروع کنید و به آنچه در کمدتان هست نگاه کنید. با پای برهنه روی یک تکه کاغذ یا مقوا بایستید و شکل هر پا را ترسیم کنید. حالا یکی یکی کفش هایتان را بردارید و روی نقاشی قرار دهید. اگر شما هم مانند اکثر مردم هستید، کفش‌های «راحت» شما کاملاً با خطوط کلی پاهای شما مطابقت دارند.

کفش هایی که باعث درد می شوند را شناسایی کنید. اگر شما یک زن هستید، بیشتر اینها کفش هایی با پنجه باریک یا پاشنه بلند هستند. بررسی کنید که آیا نوک کفش از انگشتان پای خودتان باریکتر یا کوتاهتر است.

هنگامی که آماده جایگزینی برخی از آن کفش های ناراحت کننده هستید، این نکات می تواند به شما کمک کند:

۱. برای خرید کفش تا بعد از ظهر صبر کنید – پاهای شما به طور طبیعی با استفاده در طول روز منبسط می شوند و ممکن است در هوای گرم ورم کنند.

۲.از همان جوراب هایی بپوشید که قصد دارید با کفش بپوشید.

۳.از فروشنده بخواهید هر دو پای شما را اندازه بگیرد – و هر بار که کفش جدید می خرید، اندازه گیری شود. اگر یک پا بزرگتر یا پهن تر از دیگری است، اندازه ای بخرید که با پای بزرگتر مناسب باشد.

۴.در کفش بایستید. مطمئن شوید که بین بلندترین انگشت پا و انتهای کفش حداقل یک چهارم تا نیم اینچ فاصله دارید.

۵.با کفش ها راه بروید تا بفهمید که چه احساسی دارند. آیا فضای کافی در توپ های پا وجود دارد؟ آیا پاشنه‌ها به‌خوبی جا می‌شوند، یا بهم می‌خورند یا می‌لغزند؟ این را منطقی نکنید که کفش ها فقط باید “شکسته شوند” یا اینکه با گذشت زمان کشیده می شوند. کفشی را پیدا کنید که از همان ابتدا مناسب باشد.

۶.به جای اندازه کفش یا توضیحات به سطح راحتی خود اعتماد کنید. اندازه ها از سازنده ای به سازنده دیگر متفاوت است. و مهم نیست که یک تبلیغ چقدر راحت ادعا می کند که آن کفش ها، شما قاضی واقعی هستید.

۷.داخل کفش را احساس کنید تا ببینید آیا برچسب، درز یا مواد دیگری وجود دارد که ممکن است پاهای شما را تحریک کند یا تاول ایجاد کند.

۸.کفش ها را برگردانید و کف آن را بررسی کنید. آیا آنها به اندازه کافی محکم هستند که از اجسام تیز محافظت کنند؟ آیا آنها هیچ گونه بالشتکی ارائه می دهند؟ همچنین، در حین قدم زدن در فروشگاه کفش، تست کف پا را نیز انجام دهید: آیا کف پا در برابر ضربه مقاوم است؟ سعی کنید روی سطوح سخت و همچنین فرش راه بروید تا ببینید کفش چه حسی دارد.

کفش فردین

آدرس : بابل

۸ نکته برای خرید کفش و کتونی و صندل با هر قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to top
Call Now Button