مدل های کفش و مراکز خرید آن

woman-shoes

کفش فردین

آدرس : بابل

انواع کفش مجلسی زنانه

کفش مجلسی زنانه اغلب از نوع پاشنه بلند و یا لژدار آن هستند که در اندازه و شکل های مختلف پاشنه تولید می شوند.

برخی از این طرح های مجلسی دارای ظریف کاری خاصی بوده و شکل و ظاهری شیک و لوکس دارند.

تولیدی و کارگاه هایی که در ایران از برند های مطرح تولید کفش زنانه هستند کیف و کفش زنانه مجلسی را به صورت ست تولید می کنند. اهمیت کفش پاشنه دار در این است که از ضربه خوردن به پاشنه پا جلوگیری میکند و درد پاشنه را کاهش میدهد. اما همین کفش های پاشنه بلند نیز در جایی باعث ایجاد درد پا میشود. توصیه ای که انجام شده این است که خانم ها کفش با پاشنه بلند تر از ? سانتی متر نپوشند تا هم پاشنه داشته باشد و هم به علت تنگ بودناشنه انگشتان اسیب نبینند.

کفش پاشنه بلند مجلسی زنانه

قیمت کفش زنانه مجلسی به جنس رویه و زیره آن بستگی دارد که از چه نوع باشد و یا اینکه وارداتی و یا تولید داخل باشد.

چنانچه کفش مجلسی زنانه از نوع کفش خارجی مارک باشد قیمت بسیار بالایی دارد . باتوجه به تولید این محصول در ایران نوع وارداتی آن بسیار نادراست.

در انواع کفش های مجلسی زنانه همانند کفش مجلسی مردانه چنانچه از نوع چرم گاوی و زیره آن از جنس نیولایت باشد از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

اما برعکس کفش های مجلسی زنانه تولید شده از جنس مصنوعی و زیره پی وی سی از نوع ارزانترین آنهاست . خرید کفش پاشنه بلند ارزان در کفش حراجی زنانه انجام میشود.

فروش کفش زنانه به صورت عمده در بازار بزرگ تهران و اطراف آن توسط بنکداران و تولیدی ها بفروش می رسند.

کفش لژدار مجلسی زنانه

به غیر از شهر تهران شهر های دیگری مانند تبریز و مشهد هم در حال تولید و فروش عمده کفش چرم تبریز و کفش چرم مشهد هستند.

کفش عمده حراجی زنانه در این شهرها هم اتفاق می افتد اما مطمئنا از نوع چرم مرغوب این مناطق تولید و عرضه نمی شوند.

همچنین اکثر تولیدی کفش مجلسی زنانه در تهران برای دوختن کفش چرم زنانه با کیفیت چرم های خود را از شهر های تبریز ومشهد تهیه می کنند.

تولیدی کفش اسپرت دخترانه

پخش عمده کفش اسپرت دخترانه همانند کفش مجلسی زنانه در تهران بیشتر از مناطق دیگر ایران دارای تنوع و مدل های جدید می باشند.

کفش عمده حراجی اسپرت دخترانه وزنانه اغلب با جنس مصنوعی وزیره کم کیفیت تولید می شوند.

فروشگاه کفش اسپرت بصورت عمده و یا جزئی وجود دارد که خریداران بر حسب نیاز میتوانند به این فروشگاه ها مراجعه کرده وخرید خود را انجام دهند و یا در صورت نیاز به خرید کلی از قبل تعداد مورد نیاز را سفارش دهند.

زیبایی کفش های زنانه در بازار

در اصل کفش باید به چشم کسی مه قرار است بخرد و بپوشد زیبا باشدچرا که قرار است او کفش را پا کند و نه کسی دیگر. پس در نتیجه کفشی زیبا است که خوده کسی که قرار است بخرد ان را دوست داشته باشد وان را زیبا بداند.

متنوع ترین کفش های زنانه

تنوع در کفش های زنانه نسبت به کفش های مردانه بسیار زیاد است. پرا که تولید گنندگان کفش ها می دانند که کفش هایی که برای زن ها می دوزند باید دارای تنوع زیادی باشند.

زیراکه زن ها در انتخاب کفش ولباسشان بسیار سخت گیر و حساس هستند .

بازار بزرگ کفش زنانه

بزرگترین بازارهای پخش کفش تهران که کفش زنانه را دارند در مر کز خرید قائم و بازار خیابان فردوسی قراردارند .که در انجا می توانید ساعت ها به دنبا ل کفش مورد نشر خود بگردید. وبهترین کفش را باسلیقه خود انتخاب کنید.کفش فردین یکی از بزرگترین فروشگاه های کفش در ساری آمل بابل قائمشهر بهشهر نکا بابلسر تنکابن محمودآباد نوشهر چالوس نور سوادکوه شهسوار.

فروشندگان کفش اداری زنانه در ایران

فروشگا های خاصی در این زمینه وجود ندارد. اما شما مشتریان گرامی می توانید با جست وجو در سایت های مختلف کفش اداری مورد نظر خود را پیدا کرده و سفارش دهید.

و حتی می توانید در بازار های کف و مغازه های کفش در سطح شهر خودتان به دنبال ان بگیردید تا ان را پیدا کنید و خرید خود را انجام دهید. جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط

کفش فردین

آدرس : بابل

مدل های کفش و مراکز خرید آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to top
Call Now Button