راهنمای خرید کفش و صندل

کفش فردین

آدرس : بابل کیاکلا

چگونه کفش و صندل ارزان و مناسب انتخاب کنید

از آنجایی که سلامت پا به عنوان یک عامل مهم در راحتی و سلامتی سایر اعضای بدن به شمار میرود و عدم توجه کافی در مراقبت از آن انسان را دچار انواع بیماریهای جسمی، آسیبهای مغزی، دردهای شدید پا و مفاصل می کند، انتخاب کفش مناسب بسیار حائز اهمیت خواهد بود . سالانه صدها میلیون نفر در سراسر جهان در اثر بی توجهی در انتخاب کفش به کمر درد های مزمن و پا دردهای مفصلی دچار شده و صدمات جبران ناپذیری به ستون فقرات خود می زنند .

خرید در شهر های استان مازندران محمودآباد بهشهر شهسوار ساری بابلسر تنکابن قائمشهر نوشهر آمل بابل چالوس نکا نور سوادکوه

بنابراین نخستین گام در زمینه مراقبت از پا موارد زیر می تواند باشد:

همخوان بودن کفش و یا صندل با آناتومی پای شما.

انتخاب کفش و صندل، متناسب با فعالیتهایی که انجام می دهید.

عدم استفاده از کفش و صندلهای تغییر شکل یافته.

کمک به شما در خرید

از این رو ما به جرات می توانیم بگوییم که محصولاتمان در راستای این هدف ، علاوه بر زیبایی، با طراحی منطبق با آناتومیک عمومی پا، شمارا در انتخابی صحیح یاری می کند . بدین وسیله ضمن حفظ راحتی پای شما از هرگونه عوارض جانبی چون کمردرد و خستگی (ناشی از ایستادن های طولانی هنگام کار) بر حذر باشید.

لازم به ذکر است شناخت کامل و همه جانبه آناتومی پا ما را در انتخاب موادی چونPU و TR در زیره کفشها و صندلهایمان که دارای قابلیتهای زیادی از جمله وزن مناسب و حفاظت پا در مقابل سرما و گرما به صورت عایق می باشد مصمم کرده است . همچنین برای تولید رویه کفش که به صورت مستقیم با پا در ارتباط می باشد .از بهترین متریال ، چرم طبیعی استفاده شده که با پوست بدن سازگاری داشته و نوع بافت آن ضمن استحکام خاص، دارای منافذ تنفسی نیز می باشد .در محصولات ما علاوه بر رویه، برای کفی و آسترکفش نیز از چرم طبیعی استفاده می شود. ضمنا یکی از مهمترین قسمتهای کفش که در شیفر مورد توجه خاص قرار می گیرد کفی کفش است. کفی مناسب، باعث عدم خستگی پا شده و بر راحتی کفش می افزاید. مقاوم بودن و طراحی اصولی نیز از دیگر موارد قابل توجه در کفی است.

امید است بتوانیم قدمی موثر برای سلامتی و راحتی گامهای شما برداریم.

کفش فردین

آدرس : بابل کیاکلا

راهنمای خرید کفش و صندل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to top
Call Now Button