مشاوره خرید و فروش در کسب و کار

کرونا و تاثیر آن بر خرید و فروش

از آوریل ۲۰۲۰، زمانی که بیماری همه گیر برای اولین بار شروع شد، تقریباً ۳۲ درصد از کارمندان کانادایی از راه دور کار می کردند. کار از خانه به بسیاری از آن‌ها این امکان را می‌دهد که فضای خود را سفارشی کنند، از رفت‌وآمدها اجتناب کنند و از انعطاف‌پذیری خاصی برای تغییر زندگی کاری خود برای تطابق بهتر با وضعیت زندگی‌شان لذت ببرند.

صاحبان مشاغل خانگی همیشه از این امتیازات لذت برده اند.

وقتی صاحب کسب و کار خود هستید، نه تنها می‌توانید فضای کار خود را سفارشی کنید، بلکه می‌توانید در هر مکانی و در هر زمان و بدون محدود شدن به پروتکل‌های محل کار خود کار کنید – شما قوانین را تعیین می‌کنید.

برخی از قوانین محل کار که اکثر کارمندان مجبور به رعایت آنها هستند، برای شروع کار چندان منطقی نیست. برای مثال، بسیاری از کارفرمایان این دیدگاه سنتی را دارند که افراد سحرخیز بازدهی بیشتری دارند. اما زودتر بیدار شدن همیشه نشانه این نیست که کار را با کارایی بیشتری انجام خواهید داد.

مطالعه ای که توسط دانشگاه ساوت همپتون انجام شد، جغدهای شب و سحرخیزان را زیر گروه قرار داد و بهره وری آنها را ارزیابی کرد. مشخص شد که برنامه خواب ارتباط کمی با عملکرد ما دارد. در واقع، مجبور کردن جغد شب به زود بیدار شدن برای رسیدن به محل کار می تواند حتی بهره وری آنها را کاهش دهد. کار از خانه به هر دو گروه این مزیت را می دهد که روز خود را به بهترین نحو برنامه ریزی کنند.

برنامه ریزی برای خرید یا فروش بیشتر

اما در مورد تعادل کار و زندگی چطور؟ حدود ۴۴ درصد از کانادایی ها گزارش دادند که ساعات طولانی تری در خانه کار می کنند. وقتی صاحب کسب و کار خود هستید، تابع انتظارات یک مدیر نیستید. شما جدول زمانی و برنامه خود را انتخاب می کنید.

شغل مورد علاقه خود را پیدا کنید.

بینش خود را به اشتراک بگذارند و سؤالاتی درباره خرید، فروش و رشد کسب‌وکار را از ما بپرسید.

به یاد داشته باشید، اگر علاقه مند به دریافت آخرین اخبار کسب و کار، بینش ها و فرصت های خرید و فروش کسب و کار هستید، می توانید از اینجا در خبرنامه ما مشترک شوید یا به لیست پیام های متنی ما در اینجا بپیوندید. همچنین، اگر هنوز یک کاربر خرید و فروش تجاری نیستید، اینجا کلیک کنید!

در کدام شهر مازندران هستید؟

بابلسر تنکابن محمودآباد بهشهر نکا نور سوادکوه شهسوار ساری آمل بابل چالوس قائمشهر نوشهر

مشاوره خرید و فروش در کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to top
Call Now Button