بهترین مشاور تبلیغات و برندینگ کیست

Who-is-the-best-advertising-and-branding-consultant

مشاور تبلیغات و برندینگ

برای تشخیص این حقیقت که بهترین مشاور تبلیغات و برندینگ در استان مازندران کیست. باید شناخت خوبی از حوزه مشاوره تبلیغات و برندینگ در شهرهای بزرگ استان مثل ساری،بابل و آمل و شهرهای کوچکتری در حوزه کسب و کار مثل قائمشهر.بابلسر،نور،محمودآباد،بهشهر،نوشهر،تنکابن و دیگر شهرهای مازندران داشت و با نوع مبادلات و جنس مشتریان این منطقه آشنا بود.

آموزش تبلیغات در استان

بهترین مشاور تبلیغات و برندینگ مازندران کسی است که علاوه بر تخصص در حوزه فروش و بازاریابی و کسب و کار با چارچوب تبلیغات و چگونگی تعریف ساز و کار اندازه گیری آن آشنا باشد.تبلیغات در مازندران تنها معطوف به بیلبورد نیست . ولی متاسفانه بسیاری از مشاکران تبلیغات و برندینگ آن را به بیلبورد محدود کرده اند و صاحبان کسب و کار هم متاسفانه بدلیل عدم اطلاعات کافی هزینه های هنگفتی کرده .پول خود را دور ریخته اند.در یکی از شرکتهای طرف مشاوره تبلیغات و برندینگ سوال کردم ۴۰۰ میلیونی که سال گذشته هزینه کردید چه تاثیری در روند کسب و کارتان داشت و پاسخش غم انگیز بود . نمی دانم !قطعا کار مشاور تبلیغات و برندینگ تنها بستن قرارداد بیلبورد در شهرهای استان نیست. بلکه تعیین سازوکار سنجش تبلیغات و تشخیص شیوه متناسب با نوع کسب و کار مربوطه است.

روش خرید و فروش در مازندران

شیوه خرید و فروش و رفتار مشتریان در استان مازندران هم متفاوت است مثلا شاید فروش و خرید لوازم خانگی ، آرایشی بهداشتی ، مبلمان و سالن های خدمات زیبایی و عروس و مزون و ..‌ در هر شهر چرخه مختص به خود داشته باشد پس مشاور تبلیغات و برندینگ خوب کسی است که برای هر منطقه و بازاری نسخه مربوط به آن منطقه تجویز کند نه اینکه با یک نسخه بخواهد کشور را نجات دهد.شاید دلیل خرید و فروش ملک در بابل با آمل و همچنان ساری متفاوت باشد.اصلا این امر به مناطق جغرافیایی هم بستگی دارد.یا مثلا کالایی در بابلسر و قائنشهر خواهان بیشتری داشته باشد و این نیاز در مور و نوشهر آنچنان احساس نشود.برای ورود به عرصه تبلیغات و اجرای پروسه برندینگ باید با شناخت و استراتژی وارد شد. از مشاوره مشاوران تبلیغات و برندینگ یا مشاوران فروش و بازاریابی و کسب و کار استفاده کرد.

بهترین مشاور تبلیغات و برندینگ کیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to top
Call Now Button