بهترین مشاوره فروش و بازاریابی شرکت ها در مازندران

راههای کاربردی افزایش فروش شرکت ها در مازندران

تکنیک های زیادی در خصوص افزایش فروش مطرح شده که شاید همگی آنها در زمان خود درست بوده و یا تا اکنون قابل اجراست اما برای تحلیل درست روشهای افزایش فروش ذکر مواردی لازم و ضروری ست که پایه برنامه ریزی های ما در مشاوره های انجام شده در حوزه فروش و بازاریابی و کسب و کار قرار میگیرد.
برای افزایش فروش در هر کسب و کاری سه راه وجود دارد که موفقیت در هر یک از آنها موجب افزایش فروش و سودآوری در مجموعه مورد نظر می گردد :

الف) افزایش تعداد مبادلات


در هر شرکت و کسب و کاری اگر سهم بیشتری از جامعه هدف را از آن خود کنیم و بر تعداد مبادلات خود با مشتریان بیفزاییم می توانیم افزایش فروش را رقم بزنیم.این افزایش مبادلات می تواند از راه بازاریابی،مکاتبه،تبلیغات،به کار گیری دیجیتال مارکتینگ بعنوان کانال جدید فروش و … صورت گیرد.

ب) افزایش حجم مبادلات


در شرکت هایی که تک محصولی نیستند و کالای متفاوت و مکملی برای فروش دارند افزایش حجم مبادلات می تواند به فروش بیشتر کمک کند که این امر بیشتر به چیدمان درست و پرزنت صحیح فروشندگان بستگی دارد.مثلا کسی که قصد خرید شلوار دارد را با ست کردن یک پیراهن و اجرای درست فرایند مشاوره متقاعد کنید که هر دو را خریداری کند.

ج) افزایش دفعات خرید


که این امر از طریق مراقبت از مشتری و ارتباط مناسب با مشتریان انجام می گیرد و مشتری به واسطه حس خوبی که از برند یا فروشنده می گیرد خرید خود را به دفعات تکرار می کند و این مسئله باعث کاهش تعداد مشتریان غیرفعال و افزایش فروش می گردد.

لازم به توضیح است که در فرایند فروش ۴۰ درصد از مشتریانی که شما با آنان تماس می گیرید و یا پرزنت می کنید کسانی هستند که نه از شما خرید کرده اند و نه بطور قاطع از خرید منصرف شده اند که من به آنها مشتریان بینابین می گویم.
هر چه برنامه های مشاور فروش و بازاریابی و کسب و کار برای این مشتریان کارسازتر بوده و درصد بیشتری از این مشتریان را جذب نماید می تواند افزایش بیشتری را در فروش شرکت مربوطه رقم بزند.

مطمئنا روش های جذب و برنامه های مربوط به هر بخش در حوزه کسب و کار مازندران می تواند موفقیت را در حوزه فروش و بازاریابی تضمین کند.

بهترین مشاوره فروش و بازاریابی شرکت ها در مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to top
Call Now Button