افزایش درآمد در سالن های زیبایی مازندران

مشاوره برندسازی و بازاریابی سالن های زیبایی

بگذارید راحت با شما صحبت کنم : زمان درآمد بیشتر سالن های زیبایی بخاطر کیفیت کار به پایان رسیده و اگر همچنان بصورت سنتی در سالن های خود عمل می کنید حتما در آینده با چالش های بزرگی مواجه خواهید شد.
اشتباه نکنید،منظور من این نیست که کیفیت کار در سالن های زیبایی مهم نیست،اتفاقا شرط لازم برای موفقیت است اما شرط کافی نیست.
بگذارید کمی تامل کنیم : همه ما آرایشگرهایی در شهرمان می شناسیم که در زمان خود درصد زیادی از جامعه هدف را جذب کرده بودند و امروز حتی اثری از آنها نیست.دلیل این اتفاق عدم ورود صاحبان کسب و کار سالن های زیبایی به حوزه برندینگ و سازمان یافتگی علمی است.
در زمینه مشاوره سالن های زیبایی در مازندران سرفصل هایی چون نحوه استخدام و حفظ پرسنل آرایشگاه،نحوه ارائه خدمات وی آی پی،جذب و وفادارسازی مشتریان،تعیین اهداف کوتاه مدت و بلندمدت،برندسازی سالن و مالک برند،نحوه تبلیغات و اجرای کمپین های تبلیغاتی،شیوه بازاریابی عصبی سالن های زیبایی،رفتارشناسی مشتریان بر اساس الگوی ال ان پی،تحلیل و شناسایی فرصت ها و تهدیدهای حوزه سالن های زیبایی،استفاده از الگوهای حسی و ارائه مشاوره جهت افزایش حجم خدمات و … می تواند مهم و تعیین کننده باشد و شما می توانید از مشاوره آنلاین مدرس و مشاور تخصصی سالن های زیبایی بصورت رایگان استفاده کنید.

افزایش درآمد در سالن های زیبایی مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to top
Call Now Button